Czy warto zapisywać się na newsletter w antykwariacie internetowym

 

Niektóre z antykwariatów internetowych oferują możliwość zapisu na tak zwany newsletter. Przykładem takiego zabiegu jest choćby ten antykwariat internetowy – http://www.kalinoteka.pl , w którym miłośnicy czytania znajdą bogatą ofertę. W tym artykule postaram się odpowiedzieć na pytanie – czy warto zapisywać się na taki newsletter i jakie korzyści z niego płyną.

 

 

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na zalew informacji, jaki dzisiaj mamy z każdej strony. Ciągłe maile z ofertami, coraz częściej dzwonią również telemarketerzy. Zapisanie się dobrowolnie na newsletter antykwariatu internetowego brzmi jak najgłupszy pomysł.

 

 

 Jednak tak nie jest, bardzo często po zapisie otrzymujesz bardzo wartościowe korzyści. Po pierwsze informacje o nowościach. W przypadku normalnego sklepu internetowego z reguły to nie jest aż tak istotne. Większość osób nie jest zainteresowana pojawianiem się kolejnej książki w księgarni, albo nowej kolekcji ubrań – one będą w tych sklepach jeszcze długi czas i jak ktoś będzie czegoś potrzebował, to poszuka. Jednak jeżeli chodzi o antykwariat internetowy, to sprawa wygląda trochę inaczej.

 

 

Pojawiają się tutaj rzeczy, które są tylko w pojedynczych sztukach. To oznacza, że jeżeli jedna osoba kupi, to dla innych już zabraknie tej możliwości. Dzięki newsletterom niektóre osoby zdobywają prawdziwe perełki do swoich kolekcji. Dlatego jeżeli antykwariat internetowy oferuje możliwość powiadomienia Ciebie o nowych produktach, to warto z tej opcji skorzystać.

 

Książka z antykwariatu na stole w sypialni

 

Poza tym zdarza się, że antykwariaty internetowe organizują różnego rodzaju promocje, np. na darmową dostawę. Nie znam osoby, która każdego dnia sprawdzałaby stronę jakiegoś antykwariatu internetowego. Jednak znam wiele osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez sprawdzenia swojej skrzynki pocztowej.

Jeżeli należysz do tych osób, to koniecznie zapisz się na newsletter antykwariatu internetowego. W ten sposób nie tylko będziesz od razu wiedział jeżeli pojawi się jakiś nowy produkt, ale będziesz też na bieżąco ze wszystkimi okazjami.

 

DrukujE-mail