Nie żałuję zakupu lokalizacji gps!

 

Od mojego dobrego znajomego dowiedziałem się o www.transmobil-gps.pl , następnie po zapoznaniu się z ich ofertą postanowiłem zaopatrzyć się w system, jakim jest lokalizacja gps. Od wielu lat prowadzę małą firmę transportową, więc nie byłem pewien, czy w moim przypadku inwestycja ta okaże się opłacalna. Posiadam tylko dziesięć busów, którymi przewożę osoby do Rybnika z miasteczek i wiosek położonych w pobliżu. Dotychczas sądziłem, że lokalizacja gps nie jest mi potrzebna, ponieważ w mojej firmie nie da się wprowadzić większej oszczędności kosztów. Kierowy pokonują stale te same trasy zużywając przy tym zbliżone ilości paliwa, więc nie ma możliwości, by cokolwiek w tym zakresie zmienić. Myliłem się jednak, i to bardzo!

 

 

 

Już po miesiącu od zakupu systemu lokalizacji typu gps okazało się, że wystarczy wprowadzenie drobnych modyfikacji, by zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy. Kilku kierowców zamiast przebijać się przez zakorkowane centrum Rybnika zaczęło poruszać się równoległymi, choć mniej uczęszczanymi trasami. Pasażerowie było zadowoleni ze zmiany, bo – jak się okazało – nowe przystanki okazały się dla nich bardziej dogodne. Co oczywiste, płynny ruch, który zastąpił niekiedy nawet półgodzinne stanie w korkach, przyczynił się do zredukowania rachunków za paliwo.

 

 


W moim przypadku lokalizacja gps okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam jej zakup wszystkim prowadzącym firmy transportowe – nawet te najmniejsze.

 

Lokalizacja gps w samochodzie.

Lokalizacja gps w samochodzie.

 

DrukujE-mail