GOTOWANIE ZA DOTKNIĘCIEM RĘKI

 

Zewsząd docierają do nas informacje od propagatorów zdrowego odżywiania, którzy przedstawiają różne argumenty świadczące na niekorzyść gotowych, pakowanych i wysoce przetworzonych dań. Uważają, że są one pozbawione wartości odżywczych a w ich składzie znajdziemy mnóstwo substancji chemicznych, które mogą wywoływać nawet choroby! Jak jednak uporać się z koniecznością samodzielnego przygotowywania posiłków dla rodziny żyjąc w ciągłym biegu i miotając się pomiędzy pracą a obowiązkami domowymi? Mamy na to rozwiązanie!

Gotowanie za dotknięciem dłoni – o co chodzi?

Producenci sprzętów gastronomicznych docenili nowoczesne technologie jakie daje nam współczesna nauka. Wśród inteligentnych urządzeń gotujących odkryliśmy prawdziwy hit – Thermomix. Słyszeliście o nim?

Zdaniem producenta jest to jeden z najbardziej zaawansowanych sprzętów p przeznaczonych do użytku komercyjnego. Jak działa?

·       Robot wyposażony jest w inteligentne oprogramowanie, które krok po kroku przeprowadza przez cały proces przygotowywania posiłków.

·       Wyposażono go również w cyfrową książkę kucharską, dzięki czemu wszystkie zapisane przepisy są wyświetlane na czytelnym czytniku LCD.

·       Urządzenie samo ustawia temperaturę obróbki cieplnej produktów i czas niezbędny do ich przyrządzenia.

 

 

 

Ponadto jest to urządzenie, które zastąpi wiele innych sprzętów AGD. Ma bowiem aż 12 funkcji:

·       Miesza,

·       Miksuje,

·       Miele,

·       Sieka,

·       Gotuje w wodzie oraz na parze,

·       Waży, rozpuszcza, wyrabia ciasto,

·       Ubija, blenduje a nawet emulguje!

Czy to jedyne takie urządzenie na rynku?

Nie! Producenci nie próżnują. Dwoją się i troją, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego klienta. Zanim więc podejmiecie decyzję o zakupie sprzętu najlepiej odpowiadającego Waszym potrzebom zapoznajcie się z ofertami sklepów z AGD. Nie wszystkie modele są aż tak zaawansowane technologicznie, ale być może nie każdy na co dzień korzysta ze wszystkich funkcji jakie posiada Thermomix. My jak zawsze skupiliśmy się na najnowocześniejszych urządzeniach. Być może macie jakieś inne typy, o których chcielibyście nam opowiedzieć?