TECHNOLOGIA UBIERALNA

 

Technologie ubieralne – o czym mowa? Otaczają nas każdego dnia, choć pod tym terminem zna je niewiele osób. To nic innego jak inteligentna biżuteria, odzież a nawet bielizna! Dziś pokażemy Wam kilka ciekawych gadżetów, które zaliczamy do tego typu technologii, a które z pewnością zmienią Wasz punkt widzenia na techniczne niuanse współczesnego świata.

Pierścionki Ringly  - prawdziwa rewolucja na rynku!

To doskonały gadżet dla kobiet, które uwielbiają błyskotki i które, jak na prawdziwą kobietę przystało, wciąż gubią wszystko w głębinach swoich torebek. Nie wiesz do jakiej przegrody włożyłeś swój smartfon i nie słyszysz jego dźwięku? Żaden problem! Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych pierścionek Ringly zsynchronizuje się w Twoim telefonem i na bieżąco będzie Cię informować o każdej wiadomości oraz połączeniu poprzez wibracje.

 

 

 

Bransoletki MEMI – nowoczesny projekt dla kobiet

Bransoletki MEMI to kolejna propozycja zaliczająca się w poczet technologii ubieralnych. Kosztuje około 150 dolarów i działa na takich samych zasadach co omawiany wcześniej pierścionek Ringly. Różnica? Oczywiście wygląd! Bransoletka MEMI to niezwykle estetyczny projekt odpowiadający nowoczesnym kanonom mody.

 

Biżuteria bezpieczeństwa Cuff

Nie jest to gadżet, który zadba o wygodę, ale o bezpieczeństwo. Jest to mały moduł zamknięty w biżuterii, dzięki czemu na bieżąco będziemy otrzymywać dane o potencjalnym dla nas zagrożeniu. Ceny, jak na taki produkt, są naprawdę przystępne. Koszt to zaledwie kilkaset złotych. Jak działa? Wystarczy, że wykonamy zaprogramowany w urządzeniu ruch, który będzie uważany za niebezpieczny.

Oczywiście rynek daje nam również szereg innych, równie zaawansowanych możliwości, które z całą pewnością zostaną przez wszystkich docenione. Znamy już nawet koszulki dla sportowców, które na bieżąco monitorują parametry życia i poprawiają komfort oraz samopoczucie podczas treningów. Jak dla nas ubieralna technologia to najlepszy synonim współczesnych możliwości jakie daj nam nauka oraz technika.